Sklep w wersji beta!

Co to jest moje konto?

Twoje miejsce w serwisie
Moje konto, jest utworzonym dla Twojej wygody i bezpieczeństwa panelem administracyjnym użytkownika, udostępnianym po autoryzacji, czyli zalogowaniu w serwisie.
Opcja „Moje konto” służy do łatwego zarządzania własnymi danymi i zakupami w serwisie. W obrębie konta możesz zmieniać swoje dane osobowe niezbędne do dokonywania zakupów w sklepie Piataaleja.pl oraz masz możliwość zmian ustawień subskrypcji newslettera w naszym serwisie.

Sposoby płatności, koszt dostawy

W trosce o zapewnienie najwyższego poziomu wygody, a przede wszystkim bezpieczeństwa w rozliczeniach z naszymi Klientami, za towary zakupione w sklepie laurumvinici.pl można zapłacić:


-    Przelewem bankowym
Przelewy przyjmujemy na numer konta:
16175000090000000039861666 W tytule przelewu prosimy o podanie imienia, nazwiska lub nazwy firmy oraz numeru zamówienia. W celu przyspieszenia realizacji zamówienia, możesz nadesłać nam informację listem e-mail z powiadomieniem o przelewie lub potwierdzeniem dokonania transakcji.

-    Za pobraniem
W takim przypadku, zapłacisz za przesyłkę bezpośrednio kurierowi przy odbiorze paczki.


-    Kartą płatniczą
Akceptujemy karty VISA, MasterCard.
Całość procesu autoryzacji karty płatniczej i pobierania opłaty za towar odbywa się za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl. Dzięki temu zapewniamy bezpieczeństwo i pełną anonimowość Twoich danych. Rachunek karty obciążamy dopiero w momencie faktycznej realizacji zamówienia. Najnowsze metody szyfrowania danych, w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową, gwarantują niezawodność I bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

Uwaga! Sklep LaurumVinici.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji transakcji, w przypadku, gdy klient wydaje się niewiarygodny.

Tabela opłat za przesyłki na terenie Polski do 20 kg:
-    Kurier na terenie całego kraju     20 zł

Wysyłka do Uni Europejskiej
zamówienie poniżej 1000 zł - koszt 39,9 zł* 
•    wyjątkiem są Grecja, Malta i Cypr. Z uwagi na konieczność transportu lotniczego koszt wysyłki do tych krajów wynosi 90,00zł

Powyższy cennik dotyczy przesyłek do 20 kg. Przesyłki cięższe są obciążane dodatkową opłata za dostawę w wysokości 2 zł za każdy kilogram wagi powyżej 20kg.

W przypadku zamówień wysyłanych poza granicę kraju, prosimy o kontakt celem ustalenia kosztów przesyłki.