Sklep w wersji beta!

 • 1980 Gdańsk

  historia-1.jpg
  Salon Laurum Vinci ma swoje
  korzenie w Trójmieście.

  Historia Marki Laurum Vinci zaczyna się w Trójmieście w latach 80 XX wieku. Na znanym w całej Polsce Jarmarku Dominikańskim, mama założyciela marki, sprzedawała swoje pierwsze koszule, wyprodukowane w zakładzie rzemieślniczym. Cała rodzina uczestniczyła aktywnie w tej sprzedaży.

 • Tczew

  historia-2.jpg
  Sukces jarmarku dominikańskiego sprawił rozwój zakładu produkcyjnego.

  Sukces w sprzedaży spowodował iż Adam Ziemniewicz samodzielnie zaczął prowadzić działalność gospodarczą, sprzedając swoje koszule w całej Polsce. W następnym etapie została powołana spółka, z siedzibą w Tczewie, która oprócz sprzedaży własnej, produkowała koszule i bluzki w systemie „private label”.

 • 1995 Warszawa

  historia-3.jpg
  Salon Laurum Vinci ma swoje
  korzenie w Trójmieście.

  Jednocześnie, obserwując polski rynek, zauważono niszę handlową, którą firma wykorzystała wprowadzając koszule i bluzki „ na miarę”, stając się prekursorem sprzedaży tego produktu w Polsce. W chwili obecnej oferta Made to Measure jest podstawową działalności Laurum Vinci.

Omne trinum perfectum

Wielu krawców uważa, że krój jest ważniejszy od materiału. My wiemy, że tylko idealne zgranie trzech elementów: kroju, tkaniny i koloru da pożądany efekt. Kierując się tą zasadą szyjemy ekskluzywną odzież na miarę.